Prof.Dr. Hatice CAMGÖZ AKDAĞ

İTÜ İşletme Mühendisliği Bölüm Başkanı

Tecrübeli bir profesör olan ve yüksek öğrenim endüstrisinde sağlam bir çalışma geçmişi bulunan biridir. Analitik becerileri, koçluk yeteneği ve ders verme yeteneğiyle bilinirken, aynı zamanda Üniversite Kalite Koordinatörü ve İTÜ İşletme Mühendisliği Bölüm Başkanı olarak da görev yapmaktadır. Brunel Üniversitesi’nden mezun olmuş ve Kalite Yönetimi, Altı Sigma, Kıyaslama, Sağlık Hizmetlerinde Kalite, Eğitimde Kalite, Toplam Kalite Yönetimi gibi konulara odaklanan bir Felsefe Doktoru (Doktora) derecesine sahiptir. Güçlü bir eğitim profesyoneli olarak teknoloji fakültesine katkıda bulunmuştur.

Background

Aliquam id malesuada mauris, eget consectetur arcu. Praesent viverra scelerisque ipsum, id ultrices natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Nunc mollis libero at purus hendrerit placerat. Nulla pretium massa neque, non vehicula lectus condimentum sed. Fusce sed mauris velit. Integer feugiat, libero id convallis dapibus, tortor mi ullamcorper nisl, at lacinia augue libero et libero.

Sed malesuada, dolor nec accumsan fermentum, massa libero malesuada turpis, ut tincidunt ex libero vitae lectus. Vestibulum sed porta mauris.

Other specialists