imkanlar
19
Nis 2022
Startup Huddle İstanbul 28 Nisan’da Facebook İstasyon’da!

Twi-Face kopya 2

Startup Huddle İstanbul 28 Nisan’da Facebook İstasyon’da!

İTÜ GİNOVA ve GEN Türkiye organizatörlüğünde düzenlenen ve Global Entrepreneurship Network’ün (GEN) bir parçası olan “Startup Huddle İstanbul” girişimcileri desteklemeye devam ediyor!

Uzun zaman sonra ilk kez yüz yüze düzenlenecek olan etkinlik, 28 Nisan Perşembe günü 19.00- 20.00 saatleri arasında Facebook İstasyon’da gerçekleşecek. 

Bu ayın girişimleri:

Varsapp: Kullanılmayan eşyaların güvenle kiralanabileceği ve ihtiyaç duyulan eşyaların kiralanabileceği bir platformdur.

Fight up: Kadınların kendilerini savunmayı öğrenebileceği ve dövüş sporlarına kolay bir şekilde başlamasını hedefleyen bir mobil fitness uygulamasıdır.

Girişimciler hem iş fikirlerini tanıtma imkanı bulacak hem de etkinliğe katılacak diğer girişimcilerden, mentorlardan ve konuklardan geri bildirim alacaklar.

Sen de bu topluluğun bir parçası olmak ve girişimlerin gelişmesine katkı sağlamak istiyorsan Startup Huddle İstanbul’da yerini almayı unutma! 

Kayıt: https://form.jotform.com/221023565842956 

Startup Huddle Nedir?

178 farklı ülkede 20 bin partnerle 10 milyon üyeye sahip Global Entrepreneurship Network’ün (GEN) bir parçasıdır.

En az 2 erken aşama girişimci kendi fikirlerini paylaşma ve startuplarını tanıtma imkânı bulup, katılımcı olan diğer girişimcilerden, mentorlardan ve konuklardan projelerini nasıl geliştirebileceklerine ve ilerletebileceklerine dair geri bildirim alır. Her sunum 6 dakika sürer ve her sunum sonrası 20 dakika boyunca soru cevap ve geri bildirim zamanı gerçekleşir

Programın amacı yerel girişimcilerin gelişmesi ve girişimcilik ekosisteminin güçlenmesidir. Yerel girişimci topluluğunu güçlendirecek ve topluluğun girişimleri besleyeceği bir ortam organize edilir.