imkanlar
19
Oca 2022
Startup Huddle İstanbul 26 Ocak’ta!
Yatay 2

Startup Huddle İstanbul 26 Ocak’ta!

İTÜ GİNOVA ve GEN Türkiye organizatörlüğünde çevrimiçi olarak gerçekleştirilen ve Global Entrepreneurship Network’ün (GEN) bir parçası olan “Startup Huddle İstanbul” girişimcileri desteklemeye devam ediyor!

26 Ocak Çarşamba günü 19.00- 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte, 2 erken aşama girişim Salp ve Searover hikayelerini bizlerle paylaşacaklar. Girişimciler hem startuplarını tanıtma imkanı bulacak hem de etkinliğe katılacak diğer girişimcilerden, mentorlardan ve konuklardan iş fikirlerini nasıl geliştirebileceklerine dair geri bildirim alacaklar.

Sen de bu topluluğun bir parçası olmak ve girişimlerin gelişmesine katkı sağlamak istiyorsan Startup Huddle İstanbul’da yerini almayı unutma! Kayıt için tıklayın!

Startup Huddle Nedir?

178 farklı ülkede 20 bin partnerle 10 milyon üyeye sahip Global Entrepreneurship Network’ün (GEN) bir parçasıdır.

En az 2 erken aşama girişimci kendi fikirlerini paylaşma ve startuplarını tanıtma imkânı bulup, katılımcı olan diğer girişimcilerden, mentorlardan ve konuklardan projelerini nasıl geliştirebileceklerine ve ilerletebileceklerine dair geri bildirim alır. Her sunum 6 dakika sürer ve her sunum sonrası 20 dakika boyunca soru cevap ve geri bildirim zamanı gerçekleşir.

Programın amacı yerel girişimcilerin gelişmesi ve girişimcilik ekosisteminin güçlenmesidir. Yerel girişimci topluluğunu güçlendirecek ve topluluğun girişimleri besleyeceği bir ortam organize edilir.