imkanlar
06
Ara 2019
Startup Huddle İstanbul Aralık Programı

Startup Huddle İstanbul'da birlikte öğreniyor, birlikte gelişiyoruz. Aralık ayı etkinliği 19 Aralık Perşembe günü 18.00’da İTÜ GİNOVA’da düzenleniyor. Katılmak için hemen tıkla.

Sen de bu topluluğun bir parçası olmak için Startup Huddle’da yerini al. Yeni girişimlerle tanış, iş fikirlerini dinle ve girişimcilik ekosistemini büyüt!

Program:

18:00 - 18:30: SpeedNetworking

18:30 - 19:00: Makrosocial sunumu & Geri bildirim

19:00 – 19:30: Bioseos sunumu & Geri bildirim

Aralık ayı girişimleri

Makrosocial: Instagram üzerinde; müşteri hesabından belirli işlemler gerçekleştirerek, Instagram hesabının etkileşimini arttırır ve potansiyel müşterilerini bulmanı sağlar.

Bioseos: Tarım atıkları ile mantar miselyumunu kullanarak, ahşap ve mdf başta olmak üzere, günlük hayatta kullandığımız çeşitli malzemelere alternatif biyolojik kökenli kompozit malzemeler üretmeyi hedefleyen çevreci bir girişim.

Startup Huddle İstanbul Nedir?

160 farklı ülkede 20.000 partnerle 10 milyon üyeye sahip Global Entrepreneurship Network’ün (GEN) uluslararası programı Startup Huddle, Türkiye’de sadece İTÜ GİNOVA tarafından organize ediliyor.

Startup Huddle formatı şu şekilde işliyor: Her ay 1 ya da 2 erken aşama girişimci kendi fikirlerini paylaşma ve startuplarını tanıtma imkânı bulup, katılımcı olan diğer girişimcilerden, mentorlardan ve konuklardan projelerini nasıl geliştirebileceklerine ve ilerletebileceklerine dair geri bildirim alırlar. Her sunum 6 dakika sürer ve her sunum sonrası 20 dakika boyunca soru cevap ve geri bildirim zamanı gerçekleşir.

Programın amacı yerel girişimcilerin gelişmesi ve girişimcilik ekosisteminin güçlenmesidir. Yerel girişimci topluluğunu güçlendirecek ve topluluğun girişimleri besleyeceği bir ortam organize edilir.

Her ay bir kez 18:00-19:30 arası  İTÜ GİNOVA'da düzenlenen Startup Huddle İstanbul’da girişimci olarak sunum yapmak istiyorsan hemen başvur.