imkanlar
14
Kas 2019
Startup Huddle İstanbul Kasım Programı

STARTUP HUDDLE İSTANBUL 20 KASIM’DA İTÜ GİNOVA’DA

Startup Huddle İstanbul'da birlikte öğreniyor, birlikte gelişiyoruz. Sen de bu topluluğun bir parçası olmak için Startup Huddle’da yerini al. Yeni girişimlerle tanış, iş fikirlerini dinle ve girişimcilik ekosistemini büyüt!

Kasım ayı girişimleri

Yük Cebinde: Mobil uygulamalı sanal nakliyat ofisi.

Nowhere Stage: Dinleyiciler için bir değer yaratmak amacıyla mekânlarla müzisyenleri canlı sanal festivaller kapsamında bir araya getirerek sanatçıların dünyanın her noktasına ulaşabilmesini sağlıyan bir platform.

Program:

18:00 - 18:30: SpeedNetworking

18:30 - 19:00: Yük Cebinde sunumu & Geri bildirim

19:00 - 19:30: Nowhere Stage sunumu & Geri bildirim

Startup Huddle İstanbul Nedir?

160 farklı ülkede 20.000 partnerle 10 milyon üyeye sahip Global Entrepreneurship Network’ün (GEN) uluslararası programı Startup Huddle, Türkiye’de sadece İstanbul’da İTÜ GİNOVA tarafından organize ediliyor.

Startup Huddle formatı şu şekilde işliyor: Her ay 1 ya da 2 erken aşama girişimci kendi fikirlerini paylaşma ve startuplarını tanıtma imkânı bulup, katılımcı olan diğer girişimcilerden, mentorlardan ve konuklardan projelerini nasıl geliştirebileceklerine ve ilerletebileceklerine dair geri bildirim alırlar. Her sunum 6 dakika sürer ve her sunum sonrası 20 dakika boyunca soru cevap ve geri bildirim zamanı gerçekleşir.

Programın amacı yerel girişimcilerin gelişmesi ve girişimcilik ekosisteminin güçlenmesidir. Yerel girişimci topluluğunu güçlendirecek ve topluluğun girişimleri besleyeceği bir ortam organize edilir.

Her ay bir kez 18:00-19:30 arası  İTÜ GİNOVA'da düzenlenen Startup Huddle İstanbul’da girişimci olarak sunum yapmak istiyorsan hemen başvur.