imkanlar
17
Oca 2019
Startup Huddle İstanbul

Global Entrepreneurship Network’ün (GEN) uluslararası programı Startup Huddle, 5 Şubat Salı günü 18:00’da İTÜ GİNOVA’da gerçekleşecek. Etkinlikte Reminis ve Task4Mot ekipleri sunum yapacak.

Big Bang 2018'de en yüksek yatırımı alan girişim olan Reminis, kullanıcıların, etkinliklerde çekilen fotoğraflarına yüz tanıma teknolojisi ile anında ulaşmasını sağlıyor. Task4Mot ise oyunlaştırma ve kültürleştirme teknikleriyle toplulukların motivasyonlarını ve bağlılıklarını pozitife döndürerek çözmeyi hedefleyen bir platform.

Siz de bu topluluğun bir parçası olmak, girişimlerin gelişmesine katkı sağlamak ve ilham almak istiyorsanız etkinlikte yerinizi alın. Kayıtl için lütfen tıklayınız.

Startup Huddle İstanbul Nedir?

160 farklı ülkede 20.000 partnerle 10 milyon üyeye sahip Global Entrepreneurship Network’ün (GEN) uluslararası programı Startup Huddle, Türkiye’de ilk defa İstanbul’da İTÜ GİNOVA’da gerçekleşiyor.

Her ay 2 erken aşama girişimci kendi fikirlerini paylaşma ve startuplarını tanıtma imkanı bulup, katılımcı olan diğer girişimcilerden, mentorlardan ve konuklardan projelerini nasıl geliştirebileceklerine ve ilerletebileceklerine dair geri bildirim alırlar. Her sunum 6 dakika sürer ve her sunum sonrası 20 dakika boyunca soru cevap ve geri bildirim zamanı gerçekleşir.

Programın amacı yerel girişimcilerin gelişmesi ve girişimcilik ekosisteminin güçlenmesidir. Yerel girişimci topluluğunu güçlendirecek ve topluluğun girişimleri besleyeceği bir ortam organize edilir.

Her ayın ilk Salı günü saat 18:00-19:30 arasında İTÜ GİNOVA (Ayazağa Kampüsü) düzenlenecek olan Startup Huddle İstanbul’da ilerleyen aylarda startup olarak sunum yapmak istiyorsanız, başvuru sayfasına buradan ulaşabilirsiniz: https://goo.gl/owxHYG