duyuru

Startup Huddle İstanbul

  • Tarihler: 05 – 05 Nis, 2019

Startup Huddle İstanbul'da birlikte öğreniyoruz, birlikte gelişiyoruz.

Siz de bu Topluluğun bir parçası olmak, girişimlerin gelişmesine katkı sağlamak ve ilham almak istiyorsanız etkinlikte yerinizi alın.

Bu ayki etkinlikte, elektronik atıkları eğitim materyaline çevirerek kurumlar için sosyal sorumluluk çözümleri geliştiren Pulsec ve inovatif ve özgün bir şekilde yenilenebilir enerji üretimi yapan, özellikle tarım ve hayvancılık alanında kendine yetebilen çiftlikler oluşturmayı hedefleyen Wind-Agrotech, girişimleri bizlerle olacak.

Program:

18:00-18:30:SpeedNetworking

18:30-19:00: Pulsec sunumu & Geri bildirim

19:00-19:30: Wind-Agrotech sunumu & Geri bildirim

Startup Huddle İstanbul Nedir?

160 farklı ülkede 20.000 partnerle 10 milyon üyeye sahip Global Entrepreneurship Network’ün (GEN) uluslararası programı Startup Huddle, Türkiye’de sadece İstanbul’da İTÜ GİNOVA’da tarafından organize ediliyor.

Startup Huddle formatı şu şekilde işliyor: Her ay 2 erken aşama girişimci kendi fikirlerini paylaşma ve startuplarını tanıtma imkânı bulup, katılımcı olan diğer girişimcilerden, mentorlardan ve konuklardan projelerini nasıl geliştirebileceklerine ve ilerletebileceklerine dair geri bildirim alırlar. Her sunum 6 dakika sürer ve her sunum sonrası 20 dakika boyunca soru cevap ve geri bildirim zamanı gerçekleşir.

Programın amacı yerel girişimcilerin gelişmesi ve girişimcilik ekosisteminin güçlenmesidir. Yerel girişimci topluluğunu güçlendirecek ve topluluğun girişimleri besleyeceği bir ortam organize edilir.

Her ay bir kez 18:00-19:30 arası  İTÜ GİNOVA'da (Ayazağa Kampüsü) düzenlenen Startup Huddle İstanbul’da girişimci olarak sunum yapmak istiyorsanız linkten başvurabilirsiniz: https://goo.gl/owxHYG