Haberler ve Duyurular


Jumpstart Eğitimleri Başlıyor!

Teknofest 2023 Teknoloji Yarışmaları İçin Başvurular Başladı!

Abdi İbrahim Sağlıkta Sosyal İnovasyon Programı: Doz

Haberlerin & Duyuruların Tümünü Görüntüle

Etkinlikler


Salı Söyleşisi'nin Konukları İyi Ekim Myco Kurucuları Burcu Arıkan ve Cem Dildar

  • Tarihler: 19 – 19 Nis, 2022

site slider (4)

İyi Ekim Myco Kurucuları Burcu Arıkan ve Cem Dildar Bu Akşam Salı Söyleşileri’nde!

İTÜ GİNOVA Salı Söyleşileri yeni formatıyla devam ediyor! Uzun zaman sonra ilk kez yüz yüze gerçekleşen etkinlikte, İyi Ekim Myco kurucuları Burcu Arıkan ve Cem Dildar, İTÜ GİNOVA Müdürü Prof. Dr. Şebnem Burnaz’ın sorularını yanıtlıyor. 

2017’de, şehide gıda yetiştiriciliğini yaymak üzere kurulan ve bu sene  İTÜ Çekirdek Big Bang’de dereceye giren İyi Ekim Myco’nun kuruluş hikayesini ve şehirde gıda yetiştiriciliğini merak ediyorsanız söyleşiyi kaçırmayın!

Bu akşam saat 21:00’de İTÜ YouTube kanalında yayınlanacak söyleşiyi izlemek için tıklayın. 

Hakkımızda


_biz_kimiz

Misyonumuz

 İTÜ-GİNOVA Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi, İTÜ’de girişimcilik kültürünü yaymak; yenilikçilik, yaratıcılık ve teknolojiye dayalı girişimler kurmaları için İTÜ öğrencilerini ve akademisyenlerini cesaretlendirmek, beceri ve yetkinliklerini geliştirmek ve girişimlerinin başarılı olması için gerekli bağlantıları sağlamak; bunları gerçekleştirirken bir yandan girişimcilik ve inovasyon konularında bilginin sınırlarını geliştirecek araştırmalar yapmak için vardır.

Değerlerimiz
Keşfetme tutkusu
Cesaret
Yaratıcılık
Yaparak öğrenme

Amaçlarımız
Mezunların, girişimcilerin ve akademisyenlerinin etkin katılımını sağlamış, onların uzmanlık ve deneyimlerini rahatça ve özgürce paylaşabildiği pek çok mekanizmaya sahip, İTÜ ekosistemi için önde gelen buluşma noktası olmak.
Türkiye’de girişimcilik ve inovasyon alanlarında çalışan tüm akademisyenleri ve merkezleri bir araya getiren bir ulusal çekim merkezi olmak.
İTÜ Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin çoğunluğuna sunduğumuz dersler, sertifika programları, atölye çalışmaları ve seminerler ile ulaşarak onlara girişimcilik ve yenilikçilik yolunda ilham vermek.
Girişimcilik ve Inovasyon eğitimi ve araştırması alanında uluslararası tanınan lider bir merkez olmak.BİZDEN HABER ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Etkinlikler ve Duyurular E-Posta Adresinize Gelsin