Haberler ve Duyurular


Jumpstart Eğitimleri Başlıyor!

Teknofest 2023 Teknoloji Yarışmaları İçin Başvurular Başladı!

Abdi İbrahim Sağlıkta Sosyal İnovasyon Programı: Doz

Haberlerin & Duyuruların Tümünü Görüntüle

Etkinlikler


Startup Huddle İstanbul 26 Ocak’ta!

  • Tarihler: 26 – 26 Oca, 2022
Yatay 2

Startup Huddle İstanbul 26 Ocak’ta!

İTÜ GİNOVA ve GEN Türkiye organizatörlüğünde çevrimiçi olarak gerçekleştirilen ve Global Entrepreneurship Network’ün (GEN) bir parçası olan “Startup Huddle İstanbul” girişimcileri desteklemeye devam ediyor!

26 Ocak Çarşamba günü 19.00- 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte, 2 erken aşama girişim Salp ve Searover hikayelerini bizlerle paylaşacaklar. Girişimciler hem startuplarını tanıtma imkanı bulacak hem de etkinliğe katılacak diğer girişimcilerden, mentorlardan ve konuklardan iş fikirlerini nasıl geliştirebileceklerine dair geri bildirim alacaklar.

Sen de bu topluluğun bir parçası olmak ve girişimlerin gelişmesine katkı sağlamak istiyorsan Startup Huddle İstanbul’da yerini almayı unutma! Kayıt için tıklayın!

Startup Huddle Nedir?

178 farklı ülkede 20 bin partnerle 10 milyon üyeye sahip Global Entrepreneurship Network’ün (GEN) bir parçasıdır.

En az 2 erken aşama girişimci kendi fikirlerini paylaşma ve startuplarını tanıtma imkânı bulup, katılımcı olan diğer girişimcilerden, mentorlardan ve konuklardan projelerini nasıl geliştirebileceklerine ve ilerletebileceklerine dair geri bildirim alır. Her sunum 6 dakika sürer ve her sunum sonrası 20 dakika boyunca soru cevap ve geri bildirim zamanı gerçekleşir.

Programın amacı yerel girişimcilerin gelişmesi ve girişimcilik ekosisteminin güçlenmesidir. Yerel girişimci topluluğunu güçlendirecek ve topluluğun girişimleri besleyeceği bir ortam organize edilir.

Hakkımızda


_biz_kimiz

Misyonumuz

 İTÜ-GİNOVA Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi, İTÜ’de girişimcilik kültürünü yaymak; yenilikçilik, yaratıcılık ve teknolojiye dayalı girişimler kurmaları için İTÜ öğrencilerini ve akademisyenlerini cesaretlendirmek, beceri ve yetkinliklerini geliştirmek ve girişimlerinin başarılı olması için gerekli bağlantıları sağlamak; bunları gerçekleştirirken bir yandan girişimcilik ve inovasyon konularında bilginin sınırlarını geliştirecek araştırmalar yapmak için vardır.

Değerlerimiz
Keşfetme tutkusu
Cesaret
Yaratıcılık
Yaparak öğrenme

Amaçlarımız
Mezunların, girişimcilerin ve akademisyenlerinin etkin katılımını sağlamış, onların uzmanlık ve deneyimlerini rahatça ve özgürce paylaşabildiği pek çok mekanizmaya sahip, İTÜ ekosistemi için önde gelen buluşma noktası olmak.
Türkiye’de girişimcilik ve inovasyon alanlarında çalışan tüm akademisyenleri ve merkezleri bir araya getiren bir ulusal çekim merkezi olmak.
İTÜ Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin çoğunluğuna sunduğumuz dersler, sertifika programları, atölye çalışmaları ve seminerler ile ulaşarak onlara girişimcilik ve yenilikçilik yolunda ilham vermek.
Girişimcilik ve Inovasyon eğitimi ve araştırması alanında uluslararası tanınan lider bir merkez olmak.BİZDEN HABER ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Etkinlikler ve Duyurular E-Posta Adresinize Gelsin