Haberler ve Duyurular


İTÜ GİNOVA Artık Yeni Ofisinde!

İTÜ GİNOVA’dan KOBİ’leri Güçlendirmeye Yönelik Yeni Bir AB Projesi: SME Cluster Growth

Spanning Boundaries Projesi Birinci Dönem Eğitim Programı Sona Erdi

Haberlerin & Duyuruların Tümünü Görüntüle

Etkinlikler


Kerim Baran Salı Söyleşileri’nde

  • Tarihler: 12 – 12 Oca, 2021

1
2021’in ilk söyleşisinde konuğumuz, SolarAcademy kurucusu Kerim Baran!

Girişimci, yatırımcı ve stratejist Kerim Baran, ABD San Francisco’da yaşamını sürdürüyor. Özellikle eğitim, sağlık ve yeşil teknoloji alanlarına ilgi duyan Kerim Baran’la ABD’deki girişimcilik ekosistemini ve erken aşama girişimcilere önerilerini tartışacağız.

Söyleşi 12 Ocak Salı günü saat 18:15’te online olarak gerçekleşecek. 

Ücretsiz kayıt için tıklayınız.Hakkımızda


_biz_kimiz

Misyonumuz

 İTÜ-GİNOVA Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi, İTÜ’de girişimcilik kültürünü yaymak; yenilikçilik, yaratıcılık ve teknolojiye dayalı girişimler kurmaları için İTÜ öğrencilerini ve akademisyenlerini cesaretlendirmek, beceri ve yetkinliklerini geliştirmek ve girişimlerinin başarılı olması için gerekli bağlantıları sağlamak; bunları gerçekleştirirken bir yandan girişimcilik ve inovasyon konularında bilginin sınırlarını geliştirecek araştırmalar yapmak için vardır.

Değerlerimiz
Keşfetme tutkusu
Cesaret
Yaratıcılık
Yaparak öğrenme

Amaçlarımız
Mezunların, girişimcilerin ve akademisyenlerinin etkin katılımını sağlamış, onların uzmanlık ve deneyimlerini rahatça ve özgürce paylaşabildiği pek çok mekanizmaya sahip, İTÜ ekosistemi için önde gelen buluşma noktası olmak.
Türkiye’de girişimcilik ve inovasyon alanlarında çalışan tüm akademisyenleri ve merkezleri bir araya getiren bir ulusal çekim merkezi olmak.
İTÜ Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin çoğunluğuna sunduğumuz dersler, sertifika programları, atölye çalışmaları ve seminerler ile ulaşarak onlara girişimcilik ve yenilikçilik yolunda ilham vermek.
Girişimcilik ve Inovasyon eğitimi ve araştırması alanında uluslararası tanınan lider bir merkez olmak.BİZDEN HABER ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Etkinlikler ve Duyurular E-Posta Adresinize Gelsin