Haberler ve Duyurular


Tübitak Bigg Dünya Teknogirişim Programı Hibe Desteği Başvuruları Başladı!

Innovation Boost Başlıyor

Öğrencilerimizin Stanford Üniversitesi’nde Gurur Veren Başarısı

Haberlerin & Duyuruların Tümünü Görüntüle

Etkinlikler


Startup Huddle İstanbul

  • Tarihler: 03 – 03 May, 2019
Startup Huddle İstanbul 3 Mayıs'ta İTÜ GİNOVA'da!

Startup Huddle İstanbul'da birlikte öğreniyoruz, birlikte gelişiyoruz.

Siz de bu topluluğun bir parçası olmak, girişimlerin gelişmesine katkı sağlamak ve ilham almak istiyorsanız etkinlikte yerinizi alın. Kayıt ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu ayki programımızda; etkinlik ve networking deneyiminizi akıllı, sürdürülebilir ve dinamik olarak yeniden dizayn eden ItsMee ve Türkiye'nin dört bir yanında kitapseverler için özelleştirilmiş meetuplar düzenleyen dinamik bir sosyal girişim olan Kitapmeetup girişimleri bizlerle olacak.

Program:

18:00-18:30:SpeedNetworking

18:30-19:00: ItsMee sunumu & Geri bildirim

19:00-19:30: Kitapmeetup sunumu & Geri bildirim

Startup Huddle İstanbul Nedir?

160 farklı ülkede 20.000 partnerle 10 milyon üyeye sahip Global Entrepreneurship Network’ün (GEN) uluslararası programı Startup Huddle, Türkiye’de sadece İstanbul’da İTÜ GİNOVA tarafından organize ediliyor.

Startup Huddle formatı şu şekilde işliyor: Her ay 2 erken aşama girişimci kendi fikirlerini paylaşma ve startuplarını tanıtma imkânı bulup, katılımcı olan diğer girişimcilerden, mentorlardan ve konuklardan projelerini nasıl geliştirebileceklerine ve ilerletebileceklerine dair geri bildirim alırlar. Her sunum 6 dakika sürer ve her sunum sonrası 20 dakika boyunca soru cevap ve geri bildirim zamanı gerçekleşir.

Programın amacı yerel girişimcilerin gelişmesi ve girişimcilik ekosisteminin güçlenmesidir. Yerel girişimci topluluğunu güçlendirecek ve topluluğun girişimleri besleyeceği bir ortam organize edilir.

Her ay bir kez 18:00-19:30 arası İTÜ GİNOVA'da (Ayazağa Kampüsü) düzenlenen Startup Huddle İstanbul’da girişimci olarak sunum yapmak istiyorsanız linkten başvurabilirsiniz: https://goo.gl/owxHYG


Hakkımızda


_biz_kimiz

Misyonumuz

 İTÜ-GİNOVA Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi, İTÜ’de girişimcilik kültürünü yaymak; yenilikçilik, yaratıcılık ve teknolojiye dayalı girişimler kurmaları için İTÜ öğrencilerini ve akademisyenlerini cesaretlendirmek, beceri ve yetkinliklerini geliştirmek ve girişimlerinin başarılı olması için gerekli bağlantıları sağlamak; bunları gerçekleştirirken bir yandan girişimcilik ve inovasyon konularında bilginin sınırlarını geliştirecek araştırmalar yapmak için vardır.

Değerlerimiz
Keşfetme tutkusu
Cesaret
Yaratıcılık
Yaparak öğrenme

Amaçlarımız
Mezunların, girişimcilerin ve akademisyenlerinin etkin katılımını sağlamış, onların uzmanlık ve deneyimlerini rahatça ve özgürce paylaşabildiği pek çok mekanizmaya sahip, İTÜ ekosistemi için önde gelen buluşma noktası olmak.
Türkiye’de girişimcilik ve inovasyon alanlarında çalışan tüm akademisyenleri ve merkezleri bir araya getiren bir ulusal çekim merkezi olmak.
İTÜ Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin çoğunluğuna sunduğumuz dersler, sertifika programları, atölye çalışmaları ve seminerler ile ulaşarak onlara girişimcilik ve yenilikçilik yolunda ilham vermek.
Girişimcilik ve Inovasyon eğitimi ve araştırması alanında uluslararası tanınan lider bir merkez olmak.BİZDEN HABER ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Etkinlikler ve Duyurular E-Posta Adresinize Gelsin