Haberler ve Duyurular


Startup Huddle İstanbul Online Etkinlikleriyle Girişimcileri Desteklemeye Devam Ediyor!

STEM Alanlarında Değer Yaratmak üzere Erasmus+ Projesi: İTÜ'nün STEM yetkinliklerini İTÜ GİNOVA’nın girişimcilik ve inovasyon ruhuyla birleştirmek için yeni bir fırsat

Spanning Boundaries Projesi Online Eğitim Programı Başladı

Haberlerin & Duyuruların Tümünü Görüntüle

Etkinlikler


Gıda Alanında Sıradışı Bir Girişimcilik Öyküsü

  • Tarihler: 30 – 30 Nis, 2019

İTÜ GİNOVA Salı Söyleşileri:
Emine Yılmaz – Gıda Alanında Sıra Dışı Bir Girişimcilik Öyküsü

İTÜ GİNOVA Salı Söyleşileri’nde, bu dönemin son söyleşisine HyggeFood Company Kurucusu Emine Yılmaz konuk oluyor. Bitkisel mikrobesinler ile hayvansal ürünlerin alternatiflerini üreten Hyggefood Company’nin sıra dışı öyküsünü dinlemek için sizi de 30 Nisan Salı günü 12:30’da İTÜ GİNOVA’ya bekliyoruz.Kayıt ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Emine Yılmaz Kimdir?

Hyggefoods'un kurucusu ve CEO'su Emine Yılmaz, İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü mezunu. Teknik olarak üretime çok yakın birisi olsa da; üniversite döneminde kurucu başkanı olduğu İTÜ Müzikal Topluğu sayesinde kendimi keşfetttiğini ifade eden Yılmaz, uzun bir kurumsal geçmişin ardından, kendi ifadesiyle artık "topyekûn girişimci".


Hakkımızda


_biz_kimiz

Misyonumuz

 İTÜ-GİNOVA Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi, İTÜ’de girişimcilik kültürünü yaymak; yenilikçilik, yaratıcılık ve teknolojiye dayalı girişimler kurmaları için İTÜ öğrencilerini ve akademisyenlerini cesaretlendirmek, beceri ve yetkinliklerini geliştirmek ve girişimlerinin başarılı olması için gerekli bağlantıları sağlamak; bunları gerçekleştirirken bir yandan girişimcilik ve inovasyon konularında bilginin sınırlarını geliştirecek araştırmalar yapmak için vardır.

Değerlerimiz
Keşfetme tutkusu
Cesaret
Yaratıcılık
Yaparak öğrenme

Amaçlarımız
Mezunların, girişimcilerin ve akademisyenlerinin etkin katılımını sağlamış, onların uzmanlık ve deneyimlerini rahatça ve özgürce paylaşabildiği pek çok mekanizmaya sahip, İTÜ ekosistemi için önde gelen buluşma noktası olmak.
Türkiye’de girişimcilik ve inovasyon alanlarında çalışan tüm akademisyenleri ve merkezleri bir araya getiren bir ulusal çekim merkezi olmak.
İTÜ Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin çoğunluğuna sunduğumuz dersler, sertifika programları, atölye çalışmaları ve seminerler ile ulaşarak onlara girişimcilik ve yenilikçilik yolunda ilham vermek.
Girişimcilik ve Inovasyon eğitimi ve araştırması alanında uluslararası tanınan lider bir merkez olmak.BİZDEN HABER ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Etkinlikler ve Duyurular E-Posta Adresinize Gelsin