Haberler ve Duyurular


Startup Huddle İstanbul takımında yer almak ister misin?

Girişimcilik Sertifika Programı Başlıyor

Failure Week 2018'i geride bıraktık

Haberlerin & Duyuruların Tümünü Görüntüle

Etkinlikler


2018-10-16-webicon

Salı Söyleşisi: Selçuk Keser

Salı Söyleşileri’ne 16 Ekim Salı günü Öğrenenler Platformu Kurucusu Selçuk Keser konuk oluyor. Öğren, Öğret ve Yap başlıklı söyleşi 12.30-13.30 arasında İTÜ GİNOVA’da gerçekleşecek.
10 Eki 2018 Etkinlik Ayrıntı
2018-10-02-web-icon

Salı Söyleşisi: Yavuz Çingitaş

Salı Söyleşileri başlıyor. Dönemin ilk söyleşisine Gooinn kurucusu Yavuz Çingitaş konuk oluyor. "Girişimcilik öğrenilir mi?" sorusunun yanıtını merak ediyorsanız, 2 Ekim Salı günü 12.30'da sizi de İTÜ GİNOVA'ya bekliyoruz.
27 Eyl 2018 Etkinlik Ayrıntı
2018-05-08-yatay14

Salı Söyleşisi: Sinan Zabunoğlu

Salı Söyleşileri serimizde haftanın konuğuSinan Zabunoğlu olacak. Etkinlik, 8 Mayıs Salı günü 12.00'dd düzenlenecek.
20 Nis 2018 Etkinlik Ayrıntı

Hakkımızda


_biz_kimiz

Misyonumuz

 İTÜ-GİNOVA Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi, İTÜ’de girişimcilik kültürünü yaymak; yenilikçilik, yaratıcılık ve teknolojiye dayalı girişimler kurmaları için İTÜ öğrencilerini ve akademisyenlerini cesaretlendirmek, beceri ve yetkinliklerini geliştirmek ve girişimlerinin başarılı olması için gerekli bağlantıları sağlamak; bunları gerçekleştirirken bir yandan girişimcilik ve inovasyon konularında bilginin sınırlarını geliştirecek araştırmalar yapmak için vardır.

Değerlerimiz
Keşfetme tutkusu
Cesaret
Yaratıcılık
Yaparak öğrenme

Amaçlarımız
Mezunların, girişimcilerin ve akademisyenlerinin etkin katılımını sağlamış, onların uzmanlık ve deneyimlerini rahatça ve özgürce paylaşabildiği pek çok mekanizmaya sahip, İTÜ ekosistemi için önde gelen buluşma noktası olmak.
Türkiye’de girişimcilik ve inovasyon alanlarında çalışan tüm akademisyenleri ve merkezleri bir araya getiren bir ulusal çekim merkezi olmak.
İTÜ Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin çoğunluğuna sunduğumuz dersler, sertifika programları, atölye çalışmaları ve seminerler ile ulaşarak onlara girişimcilik ve yenilikçilik yolunda ilham vermek.
Girişimcilik ve Inovasyon eğitimi ve araştırması alanında uluslararası tanınan lider bir merkez olmak.BİZDEN HABER ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Etkinlikler ve Duyurular E-Posta Adresinize Gelsin