Prof.Dr. Mehmet ERÇEK

Genel Müdür Yardımcısı

Mehmet Erçek, İstanbul Teknik Üniversitesi’nden Lisans derecesini ve Boğaziçi Üniversitesi’nden Yüksek Lisans ve doktora derecelerini aldı. Daha önceden İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Profesör olarak görev yapıyordu. Şu anda ise Mehmet Erçek, İTÜ Çekirdek Mentoru ve Koordinatörüdür.

İTÜ Çekirdek kuluçka merkezinde startuplara yönelik hızlandırma eğitimleri tasarlıyor ve yürütüyor. Startup’ların iş modellerini yapılandırmalarına, değer önerilerinin kısa, orta ve uzun vadede pazar ihtiyaçlarıyla eşleştiğinden emin olmak için mevcut modellerini değiştirmelerine yardımcı oluyor. Ayrıca kuluçka merkezindeki iç ve dış ağ ilişkilerine aktif aracılık etmeyi kolaylaştırıyor.

Background

Aliquam id malesuada mauris, eget consectetur arcu. Praesent viverra scelerisque ipsum, id ultrices natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Nunc mollis libero at purus hendrerit placerat. Nulla pretium massa neque, non vehicula lectus condimentum sed. Fusce sed mauris velit. Integer feugiat, libero id convallis dapibus, tortor mi ullamcorper nisl, at lacinia augue libero et libero.

Sed malesuada, dolor nec accumsan fermentum, massa libero malesuada turpis, ut tincidunt ex libero vitae lectus. Vestibulum sed porta mauris.

Other specialists