Doç.Dr. Adnan Veysel ERTEMEL

Genel Müdür

Adnan Veysel Ertemel, Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Bölümünden 2000 yılında mezun olmuştur. Yüksek lisans derecesini Boğaziçi Üniversitesinde Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi (ETM) konusunda almıştır. 2002 yılında Telenity Europe’da Lokasyon Bazlı Hizmetler bölümünden sorumlu olarak göreve başlamıştır. 2003 yılında Türkiye’deki ilk sertifikalı girişimcilik programı Sabancı Üniversitesi Girişimci Geliştirme Programına kabul edilmiştir. Programı tamamladıktan sonra kendi şirketi Persona’yı kurmuştur. 9 yıllık girişimcilik serüveninde, GSM sektöründeki birçok şirkette hayata geçirilen çeşitli boyutlarda yenilikçi mobil projelere imza atmıştır.

2011 yılından beri Bahçeşehir Üniversitesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesinde dijital pazarlama, teknoloji girişimciliği, iş modeli inovasyonu, yalın girişim ve oyunlaştırma konularında dersler vermektedir. Aynı zamanda dijital ürün yönetiminde son yıllarda öne çıkan “Silikon Vadisi” yaklaşımı ve satış tüneli optimizasyonu konusunda mentorluk ve eğitmenlik yapmaktadır. Ayrıca CDOWorld (Chief Digital Officer) oluşumunun bir parçası olan CDOTurkey ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, İstanbul Genç Girişimciler Kurulu yönetiminde görev almaktadır. “Dijital Çağda İllüzyonel Pazarlama” kitabının yazarıdır.

Background

Aliquam id malesuada mauris, eget consectetur arcu. Praesent viverra scelerisque ipsum, id ultrices natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Nunc mollis libero at purus hendrerit placerat. Nulla pretium massa neque, non vehicula lectus condimentum sed. Fusce sed mauris velit. Integer feugiat, libero id convallis dapibus, tortor mi ullamcorper nisl, at lacinia augue libero et libero.

Sed malesuada, dolor nec accumsan fermentum, massa libero malesuada turpis, ut tincidunt ex libero vitae lectus. Vestibulum sed porta mauris.

Other specialists