banner yeni

News and Announcements

16
Oca 2018
Case Writing Workshop
Selamlar,

Erasmus+ programı kapsamındaki Case-Study Alliance Turkey (CAT) Projemiz Türkiye’de vaka çalışması yönteminin yaygınlaştırılması, yerel hikayelerden yola çıkılarak Türkçe ve İngilizce vaka örneklerinin yazılması, mezunların iş hayatına atıldıklarında olayları kavrama becerilerinin, analiz yeteneklerinin ve karar alma süreçlerinin vaka analizi yöntemi sayesinde iyileştirilmesini amaçlamaktadır. Projemiz hakkında daha fazla bilgi almak için http://ginova.itu.edu.tr/cat , http://www.cat.ba.metu.edu.tr adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Projemiz kapsamında gerçekleştireceğimiz Vaka Yazım Çalıştayı 5 – 6 Şubat 2018 tarihlerinde Mersin Üniversitesi’nde yapılacaktır. Çalıştayımızda vaka yazımı ile ilgili temel eğitim verilecektir. Ayrıca daha önceki çalıştaylarımıza katılmış, veya katılmasa bile elinde taslak vaka örneği bulunan katılımcılarımız Rotterdam School of Management - Case Development Centre’dan ve University of Worcester’den gelen eğitmenlerimiz ile görüşerek vakalarını geliştirme fırsatı bulacaktır.

Yurtdışında oldukça yüksek ücretlerle verilen bu eğitim programı Erasmus+ desteğiyle katılımcılarımıza ücretsizdir. Erasmus+ projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan Vaka Yazım Çalıştayı’na katılmak için bu e-postanın sonunda verilen bağlantıdaki başvuru formunu 17 Ocak 2018 Çarşamba saat 17.00’den önce doldurunuz. Sınırlı sayıda katılımcıya yer verebileceğimiz bu çalıştayımızda ilk başvuranlara ve/veya elinde taslak vakası olup onu geliştirmek isteyenlere öncelik verilecektir.

Konuya ilgi duyacağını düşündüğünüz kişilerle bu mesajı paylaşırsanız seviniriz.

Not: Projemizin iletişim e-posta adresi casestudyalliance@gmail.com’dır. Başvuru onay e-postaları ve diğer etkinliklerimizle ilgili duyurular bu adresten gönderilecektir. Etkinliklerimizle ilgili bir sorunuz olması durumunda bizimle proje e-posta adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İyi çalışmalar diler, sizleri çalıştayımıza bekleriz.

Saygılarımızla,

Başvuru için:

https://goo.gl/forms/nLPyD4ZaOzayb9732

case-study-mersin-2018-poster-web


20
Oca 2017
Case Writing Workshop

Case Writing Workshop was held at Dokuz Eylül University on 9-10 February 2017

case study izmir 2017 poster-0105
Ara 2016
Case Study Conference

Case Study Conference was held at METU on 26-27 January 2017

case-konf-afis2106-05-01


30
Kas 2016
Case Teaching Workshop
Case Teaching Workshop was held at Istanbul Technical University Maçka Campus on 31 October and 1 November 2016.

Case Teaching Workshop


30
Kas 2016
Intensive Case Writing Workshop
Intensive Case Writing Workshop was held at Antalya Akdeniz University, Enstitüler Building, Block-B, 2nd floor.


Intensive Case Writing Workshop


30
Kas 2016
Participant-Centered Learning in Management Education
Participant-Centered Learning in Management Education workshop for early career researchers was held at Istanbul Technical University ARI Teknokent ARI 3 Building Conference Room between 21-25 March 2016.


Participant-Centered Learning in Management Education


30
Kas 2016
Teaching and Writing Case Studies
Teaching and Writing Case Studies was held at Middle East Technical University (METU) Teknokent İkizler Building Conference Room.Teaching and Writing Case Studies