haber-01
11
Haz 2020
Workinlot'un İki Yeni Girişimcilik Programına Kayıtlar Başladı!

Workinlot'un İki Yeni Girişimcilik Programına Kayıtlar Başladı!

Bugüne dek birçok ortak projede yer aldığımız paydaşlarımızdan Workinlot'un iki yeni projesi için kayıtlar başladı! "Workinlot İş’in Geleceği Girişimcilik Programı" ve "Borusan Enerji 2020 Girişimcilik Programı"nın detayları ise şu şekilde;

Workinlot İş’in Geleceği Girişimcilik Programı

Workinlot İş'in Geleceği Programı'nın amacı, yaşama ve çalışma biçimlerimizin ani ve radikal bir dönüşüm içine girdiği şu günlerde, İş'in geleceği teknolojileri ile bu değişime öncülük edecek çözümleri ve bu çözümlere ihtiyaç duyan yenilikçi firmaları buluşturmak. 

19 Haziran tarihine kadar projeniz/girişiminiz ile bu adresten başvuru yapabilir, program detaylarını inceleyebilirsiniz. 

Borusan Enerji 2020 Girişimcilik Programı:

Borusan EnBW Enerji’nin girişimlerle iş birliğini arttırmak ve yeni teknolojiler geliştirmek için başlattığı bu programa katılan ve seçilen girişimler hızlandırılarak, Borusan EnBW Enerji ile çözümünü geliştirme ve hayata geçirme fırsatı yakalayacak. 

Sırayla açıklanacak odak alanlarında çözüm üreten teknoloji girişiminiz için başvurularınızı bu adresten  yapabilir, program detaylarını inceleyebilirsiniz. 
Proje geliştirirken ya da başvuru yaparken desteğe ihtiyacınız olursa sorularınızı hello@workinlot.com adresine gönderebilirsiniz.