haber-01
10
May 2019
Workinlot Yapay Zeka girişimcilik programına davetlisin!

Artık kurumlar Yapay Zeka alanındaki proje ve çözümleri her zamankinden daha fazla merak ediyor ve ihtiyaç duyuyor, diğer taraftan da bu alanda çalışan proje ve girişimler de hızla artıyor. Workinlot bu ihtiyaç ve arzı buluşturmak için 1 Mayıs itibariyle İş Bankası Workup ortaklığında Workinlot Yapay Zeka programını başlattı:

  • Bu programdaki ana amaç fiziksel sınırları ortadan kaldırarak yapay zeka girişimlerini ve projelerini ihtiyaç sahibi kurumlarla buluşturmak ve birlikte çalışmalarını sağlamak.
  • Program süresince Workinlot youtube kanalında yapılacak canlı yayınlarla Türkiye’deki yapay zeka girişimciliği ve kurumsal ihtiyaçlar konularında konu uzmanları biraraya gelecek, bilgilendirmeler yapacak.
  • Finale kalan tüm projelere, alanlarında uzman ve deneyimli Workinlot ekibi ile iş kurguları ve sunumları ile ilgili değerlendirme ve mentörlük oturumları sağlayacak, sunum gününde ve hatta program sonrasında kurumlarla yapılacak tüm çalışmalarda kurumlar ile etkileşime girme ve destek bulma imkanı verilecek.

Proje geliştirirken ya da başvuru yaparken desteğe ihtiyacınız olursa sorularınızı  hello@workinlot.com adresinden ulaştırabilirsiniz.

1 Haziran tarihinde kadar başvuru yapabilirsin.

Bol Şans...

image001