haber-01
03
Ara 2018
Yolculuğun Öncüleri programı 3. ve son etabı başladı!

Programın 3. ve son etabında temel amaç yolculuğu her yönüyle ele almak ve yolculuğun geleceği, yolculuk deneyiminin geleceği, hizmetin geleceği konularında; inovatif fikirlerin ve projelerin paylaşılmasını teşvik etmek ve hayata geçme sürecini desteklemek. Kazanan projeler finale kadar para ödülü, eğitim ve mentörlükle desteklenecek ve büyük finale katılım şansı kazanacak. Büyük finalde kazanan proje(ler) ise 10.000TL değerindeki ödüle ek olarak Brisa ile projesini daha da ileri götürme şansı kazanacak.

İlk iki etabı Ekim ayında tamamlanan programın sunumlarına Türkiye’nin değişik yerlerinden katılan projelerden 13 ekip seçildi, birçoğu projesini dijital olarak sundu. Bunlardan 7 ekip finansal desteğe ek olarak, mentörlük, laboratuvar desteği, Girişimcilik eğitimi potansiyel işbirliği fırsatı gibi projelerini bir sonraki aşamaya taşımalarını sağlayacak destekler aldı.

Program çerçevesinde, girişimciler, girişimci adayları projelerini Workinlot’da oluşturarak başvurularını tamamlamış oluyor. Başvurunu kolaylaştıracak nasıl başvururum videosu bu konudaki sorularını cevaplayabilir.

3. Etap için son başvuru tarihi 23 Aralık.

10.000TL değerinde büyük ödül ve projeni Brisa ile gerçekleştirme şansı yakalamak için hemen başvur: