haber-01
27
Ağu 2018
Startup Huddle İstanbul takımında yer almak ister misin?

Global Entrepreneurship Network (GEN) tarafından tüm dünyada girişimcilik topluluğunu ve yerel girişimlerin gelişimine katkı sağlamak için başlatılan Startup Huddle programının İstanbul ayağını İTÜ GİNOVA üstlendi. 2012 yılında ABD'de Kaufmann Foundation tarafından "1 Million Cups" 150'den fazla yerel girişimcilik ekosisteminde aktif olan Startup Huddle adıyla tüm dünyaya yayılıyor.

STARTUP HUDDLE İstanbul temsilcisi olarak her ayın ilk perşembesi düzenlenecek olan uluslararası bu programının organizasyon takımında rol almak istiyorsan ginova@itu.edu.tr adresine özgeçmişini gönder! Son başvuru tarihi  7 Eylül.

Startup Huddle Nedir?
Her ay 2 gi̇ri̇şi̇m, 6 dakikalık bir sunumla projelerini anlatır.  Sunum sonrası 20 dakika boyunca soru cevap ve geri bildirim zamanı verilir.

Programının amacı yerel girişimlerin gelişmesi ve girişimcilik ekosisteminin güçlenmesidir. Bunun için yerel girişimcilik topluluğunu güçlendirecek ve topluluğun girişimleri besleyecekleri bir ortam yaratılır.

Startup Huddle bana ne katar?

  • Gi̇ri̇şi̇mci̇ler i̇şleri̇ni̇ geli̇şti̇rmeni̇n muhtemel yolları hakkinda fi̇ki̇r sahi̇bi̇ olurlar, anlık geri bi̇ldi̇ri̇m toplar ve gi̇ri̇şi̇mci̇li̇k topluluğuyla bağlarını güçlendi̇ri̇rler. 
  • Di̇nleyi̇ci̇ler gi̇ri̇şi̇mci̇lerden yeni̇ bakış açıları öğreni̇rken onların geli̇şi̇mi̇ne katkı sağlayıp, topluluğun akti̇f bi̇r parçası olurlar.