imkanlar
16
Şub 2017
Salı Söyleşisi: Geleneksel İşlere Yenilikçi Bakış

Dönemin ilk Salı Söyleşisi'nde "Geleneksel İşlere Yenilikçi Bakış" başlıklı konuşmasıyla Onur Demirel İTÜ GİNOVA'da olacak.

Pazarlama ve inovasyon danışmanlığının yanı sıra girişimci kimliğine de sahip Onur Demirel'in söyleşisini kaçırmayın. 21 Şubat Salı günü, 12.30-13.30 saatleri arasında İTÜ GİNOVA’da düzenlenecek söyleşiye katılmak için lütfen tıklayınız.
SALİ_SOYLESILERI_YATAY2

Onur Demirel kimdir?

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Onur Demirel, ayrıca İstanbul Üniversitesi Pazarlama Yönetimi ve Bahçeşehir Üniversitesi İnovasyon ve Girişimcilik Yönetimi yüksek lisans derecelerine sahiptir. Sistematik Pazarlama İnovasyon Geliştirme Metodolojisi konulu tez çalışması Nisan 2017 tarihinde Taylor Francis tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde basılacak bir kitapta yer alacaktır.

İş hayatına Vestel Pazarlama A.Ş.’de “uluslararası büyük müşteriler yöneticisi” olarak başlamış ve sonrasında aynı firmada “ürün yöneticisi” olarak görevine devam etmiştir. Sonrasında yatırımcı ortak olarak Mitto Plastik Geri Dönüşüm Tesisi’ni Ankara’da faaliyete geçirmiş ve profesyonel hayatına Darty’de satınalma uzmanı olarak devam etmiştir . Şu anda Business Management Türkiye bünyesinde pazarlama danışmanlığı ve eğitmenlik, kurucusu olduğu MasterStorm bünyesinde ise inovasyon danışmanlığı ve eğitmenlik hizmeti vermektedir. Halen devam etmekte olan diğer girişimleri; The PetArt Photography, Odegon Technologies Türkiye ve Everlast Nutrition Türkiye olarak özetlenebilir.