Haberler ve Duyurular


İTÜ GİNOVA’dan İki Yeni AB Projesi

Yeni Normalde İnovatif Çözümler Hackathonu

Workinlot'un İki Yeni Girişimcilik Programına Kayıtlar Başladı!

Haberlerin & Duyuruların Tümünü Görüntüle

Etkinlikler


Salı Söyleşisi: Dilara Keçeci - Türkiye'den globale açılan bir teknoloji girişimi: Teleporter

  • Tarihler: 25 – 25 Şub, 2020

Haftanın ikinci günü, İTÜ GİNOVA’da söyleşi günü! Bahar döneminin ve 2020’nin ilk söyleşisine Teleporter Kurucu Ortağı ve CEO’su Dilara Keçeci konuk oluyor.

Artırılmış Gerçeklik (VR) alanında yenilikçi bir girişim olan Teleporter’ın öyküsünü dinlemek ve sorularınıza yanıt bulmak için sizi söyleşiye davet ediyoruz.

25 Şubat 2020 Salı günü 18.30 – 19.30 saatleri arasındaki söyleşi, İTÜ GİNOVA'da düzenlenecek.


Hakkımızda


_biz_kimiz

Misyonumuz

 İTÜ-GİNOVA Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi, İTÜ’de girişimcilik kültürünü yaymak; yenilikçilik, yaratıcılık ve teknolojiye dayalı girişimler kurmaları için İTÜ öğrencilerini ve akademisyenlerini cesaretlendirmek, beceri ve yetkinliklerini geliştirmek ve girişimlerinin başarılı olması için gerekli bağlantıları sağlamak; bunları gerçekleştirirken bir yandan girişimcilik ve inovasyon konularında bilginin sınırlarını geliştirecek araştırmalar yapmak için vardır.

Değerlerimiz
Keşfetme tutkusu
Cesaret
Yaratıcılık
Yaparak öğrenme

Amaçlarımız
Mezunların, girişimcilerin ve akademisyenlerinin etkin katılımını sağlamış, onların uzmanlık ve deneyimlerini rahatça ve özgürce paylaşabildiği pek çok mekanizmaya sahip, İTÜ ekosistemi için önde gelen buluşma noktası olmak.
Türkiye’de girişimcilik ve inovasyon alanlarında çalışan tüm akademisyenleri ve merkezleri bir araya getiren bir ulusal çekim merkezi olmak.
İTÜ Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin çoğunluğuna sunduğumuz dersler, sertifika programları, atölye çalışmaları ve seminerler ile ulaşarak onlara girişimcilik ve yenilikçilik yolunda ilham vermek.
Girişimcilik ve Inovasyon eğitimi ve araştırması alanında uluslararası tanınan lider bir merkez olmak.BİZDEN HABER ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Etkinlikler ve Duyurular E-Posta Adresinize Gelsin