Haberler ve Duyurular


Startup Huddle İstanbul Online Etkinlikleriyle Girişimcileri Desteklemeye Devam Ediyor!

STEM Alanlarında Değer Yaratmak üzere Erasmus+ Projesi: İTÜ'nün STEM yetkinliklerini İTÜ GİNOVA’nın girişimcilik ve inovasyon ruhuyla birleştirmek için yeni bir fırsat

Spanning Boundaries Projesi Online Eğitim Programı Başladı

Haberlerin & Duyuruların Tümünü Görüntüle

Etkinlikler


Startup Huddle İstanbul Şubat Programı

  • Tarihler: 20 – 20 Şub, 2020

STARTUP HUDDLE İSTANBUL 20 ŞUBAT’TA İTÜ GİNOVA’DA

Startup Huddle İstanbul'da birlikte öğreniyor, birlikte gelişiyoruz. Şubat ayı etkinliği 20 Şubat Perşembe günü 18.00’de İTÜ GİNOVA’da düzenleniyor. Katılmak için hemen tıkla.

Sen de bu topluluğun bir parçası olmak için Startup Huddle’da yerini al. Yeni girişimlerle tanış, iş fikirlerini dinle ve girişimcilik ekosistemini büyüt!

Program:

18:00 - 18:30: SpeedNetworking

18:30 - 19:00: Fenomic sunumu & Geri bildirim

19:00 – 19:30: Delifer Enerji sunumu & Geri bildirim

 

Şubat ayı girişimleri

Fenomic: Genç girişimcilerin veya girişimci adaylarının, ünlü girişimcilerin hayat hikâyelerinden ve tecrübelerinden faydalanarak kendi rotalarını çizebilecekleri platform

Delifer Enerji: Mevcut muslukların tasarruflu hale dönüştürecek bir perlatör

 

Startup Huddle İstanbul Nedir?

160 farklı ülkede 20.000 partnerle 10 milyon üyeye sahip Global Entrepreneurship Network’ün (GEN) uluslararası programı Startup Huddle, Türkiye’de sadece İTÜ GİNOVA tarafından organize ediliyor.

Startup Huddle formatı şu şekilde işliyor: Her ay 1 ya da 2 erken aşama girişimci kendi fikirlerini paylaşma ve startuplarını tanıtma imkânı bulup, katılımcı olan diğer girişimcilerden, mentorlardan ve konuklardan projelerini nasıl geliştirebileceklerine ve ilerletebileceklerine dair geri bildirim alırlar. Her sunum 6 dakika sürer ve her sunum sonrası 20 dakika boyunca soru cevap ve geri bildirim zamanı gerçekleşir.

Programın amacı yerel girişimcilerin gelişmesi ve girişimcilik ekosisteminin güçlenmesidir. Yerel girişimci topluluğunu güçlendirecek ve topluluğun girişimleri besleyeceği bir ortam organize edilir.

Her ay bir kez 18:00-19:30 arası  İTÜ GİNOVA'da düzenlenen Startup Huddle İstanbul’da girişimci olarak sunum yapmak istiyorsan hemen başvur.


Hakkımızda


_biz_kimiz

Misyonumuz

 İTÜ-GİNOVA Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi, İTÜ’de girişimcilik kültürünü yaymak; yenilikçilik, yaratıcılık ve teknolojiye dayalı girişimler kurmaları için İTÜ öğrencilerini ve akademisyenlerini cesaretlendirmek, beceri ve yetkinliklerini geliştirmek ve girişimlerinin başarılı olması için gerekli bağlantıları sağlamak; bunları gerçekleştirirken bir yandan girişimcilik ve inovasyon konularında bilginin sınırlarını geliştirecek araştırmalar yapmak için vardır.

Değerlerimiz
Keşfetme tutkusu
Cesaret
Yaratıcılık
Yaparak öğrenme

Amaçlarımız
Mezunların, girişimcilerin ve akademisyenlerinin etkin katılımını sağlamış, onların uzmanlık ve deneyimlerini rahatça ve özgürce paylaşabildiği pek çok mekanizmaya sahip, İTÜ ekosistemi için önde gelen buluşma noktası olmak.
Türkiye’de girişimcilik ve inovasyon alanlarında çalışan tüm akademisyenleri ve merkezleri bir araya getiren bir ulusal çekim merkezi olmak.
İTÜ Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin çoğunluğuna sunduğumuz dersler, sertifika programları, atölye çalışmaları ve seminerler ile ulaşarak onlara girişimcilik ve yenilikçilik yolunda ilham vermek.
Girişimcilik ve Inovasyon eğitimi ve araştırması alanında uluslararası tanınan lider bir merkez olmak.BİZDEN HABER ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Etkinlikler ve Duyurular E-Posta Adresinize Gelsin