Haberler ve Duyurular


Workinlot Endüstri 4.0 girişimcilik programına davetlisin!

İTÜ GİNOVA Girişimleri Büyümeye Devam Ediyor!

İTÜ GİNOVA'nın Dahil Olduğu "Boundary Spanners Development Programme” Başlıklı AB Projesi Kabul Edildi

Haberlerin & Duyuruların Tümünü Görüntüle

Etkinlikler


Startup Huddle İstanbul

  • Tarihler: 05 – 05 Şub, 2019

Global Entrepreneurship Network’ün (GEN) uluslararası programı Startup Huddle, 5 Şubat Salı günü 18:00’da İTÜ GİNOVA’da gerçekleşecek. Etkinlikte Reminis ve Task4Mot ekipleri sunum yapacak.

Big Bang 2018'de en yüksek yatırımı alan girişim olan Reminis, kullanıcıların, etkinliklerde çekilen fotoğraflarına yüz tanıma teknolojisi ile anında ulaşmasını sağlıyor. Task4Mot ise oyunlaştırma ve kültürleştirme teknikleriyle toplulukların motivasyonlarını ve bağlılıklarını pozitife döndürerek çözmeyi hedefleyen bir platform.

Siz de bu topluluğun bir parçası olmak, girişimlerin gelişmesine katkı sağlamak ve ilham almak istiyorsanız etkinlikte yerinizi alın. Kayıtl için lütfen tıklayınız.

Startup Huddle İstanbul Nedir?

160 farklı ülkede 20.000 partnerle 10 milyon üyeye sahip Global Entrepreneurship Network’ün (GEN) uluslararası programı Startup Huddle, Türkiye’de ilk defa İstanbul’da İTÜ GİNOVA’da gerçekleşiyor.

Her ay 2 erken aşama girişimci kendi fikirlerini paylaşma ve startuplarını tanıtma imkanı bulup, katılımcı olan diğer girişimcilerden, mentorlardan ve konuklardan projelerini nasıl geliştirebileceklerine ve ilerletebileceklerine dair geri bildirim alırlar. Her sunum 6 dakika sürer ve her sunum sonrası 20 dakika boyunca soru cevap ve geri bildirim zamanı gerçekleşir.

Programın amacı yerel girişimcilerin gelişmesi ve girişimcilik ekosisteminin güçlenmesidir. Yerel girişimci topluluğunu güçlendirecek ve topluluğun girişimleri besleyeceği bir ortam organize edilir.

Her ayın ilk Salı günü saat 18:00-19:30 arasında İTÜ GİNOVA (Ayazağa Kampüsü) düzenlenecek olan Startup Huddle İstanbul’da ilerleyen aylarda startup olarak sunum yapmak istiyorsanız, başvuru sayfasına buradan ulaşabilirsiniz: https://goo.gl/owxHYG


Hakkımızda


_biz_kimiz

Misyonumuz

 İTÜ-GİNOVA Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi, İTÜ’de girişimcilik kültürünü yaymak; yenilikçilik, yaratıcılık ve teknolojiye dayalı girişimler kurmaları için İTÜ öğrencilerini ve akademisyenlerini cesaretlendirmek, beceri ve yetkinliklerini geliştirmek ve girişimlerinin başarılı olması için gerekli bağlantıları sağlamak; bunları gerçekleştirirken bir yandan girişimcilik ve inovasyon konularında bilginin sınırlarını geliştirecek araştırmalar yapmak için vardır.

Değerlerimiz
Keşfetme tutkusu
Cesaret
Yaratıcılık
Yaparak öğrenme

Amaçlarımız
Mezunların, girişimcilerin ve akademisyenlerinin etkin katılımını sağlamış, onların uzmanlık ve deneyimlerini rahatça ve özgürce paylaşabildiği pek çok mekanizmaya sahip, İTÜ ekosistemi için önde gelen buluşma noktası olmak.
Türkiye’de girişimcilik ve inovasyon alanlarında çalışan tüm akademisyenleri ve merkezleri bir araya getiren bir ulusal çekim merkezi olmak.
İTÜ Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin çoğunluğuna sunduğumuz dersler, sertifika programları, atölye çalışmaları ve seminerler ile ulaşarak onlara girişimcilik ve yenilikçilik yolunda ilham vermek.
Girişimcilik ve Inovasyon eğitimi ve araştırması alanında uluslararası tanınan lider bir merkez olmak.BİZDEN HABER ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Etkinlikler ve Duyurular E-Posta Adresinize Gelsin