Haberler ve Duyurular


Workinlot Yapay Zeka girişimcilik programına davetlisin!

Failure Week 2019 sona erdi

İTÜ Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi (GİNOVA) ve İTÜ Girişimcilik Kulübü ortaklığıyla gerçekleşen Failure Week 2019 tamamlandı.

Failure Week tüm hızıyla devam ediyor!

Haberlerin & Duyuruların Tümünü Görüntüle

Etkinlikler


Salı Söyleşisi: Sinan Zabunoğlu

  • Tarihler: 08 – 08 May, 2018
  • E-posta: ginova@itu.edu.tr
  • Bize nasıl ulaşabilirsiniz: Mustafa İnan Kütüphanesi, İTÜ Ayazağa Kampüsü, 34467 Sarıyer/İstanbul Tel: (0212) 285 75 06
  • Website: ginova.itu.edu.tr/

Salı Söyleşileri serimizde haftanın konuğu bizlere Türk işi startup kurmaktan bahsedecek olan, Sinan Zabunoğlu olacak. Etkinlik, 8 Mayıs Salı günü 12.00'da düzenlenecek. Girişimciliği işin uzmanlarından öğrenmek ve yenilikçi fikirlerinizi profesyonellerin deneyimleriyle birleştirmek için siz de Salı Söyleşileri etkinliklerimize davetlisiniz. Söyleşiye katılmak için lütfen tıklayınız.


Sinan Zabunoğlu kimdir?


Nisan 1987 İzmir doğumlu. Mart'18 itibariyle dugun.com taraftından satın alınan iyisahne'nin Kurucu Ortağı ve CEO'dur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nden 2010 yılında mezun oldu. Üniversite yılları süresince öğrenci temsilciliği, topluluk başkanlığı, dernek kuruculuğu dahil pekçok aktif görevde bulundu ve çeşitli  sivil  toplum girişimlerine öncülük etti. Anadolu Otizm Vakfı’nın kurucu ve halen mütevelli heyeti üyesidir. Yaklaşık 3,5 yılı Doğu Avrupa’da geçen 4 yıllık profesyonel mühendislik tecrübesinin ardından girişimciliğe yelken açmak için yurda döndü. O gün bu gündür kendince iş geliştirmeye çalışıyor.Hakkımızda


_biz_kimiz

Misyonumuz

 İTÜ-GİNOVA Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi, İTÜ’de girişimcilik kültürünü yaymak; yenilikçilik, yaratıcılık ve teknolojiye dayalı girişimler kurmaları için İTÜ öğrencilerini ve akademisyenlerini cesaretlendirmek, beceri ve yetkinliklerini geliştirmek ve girişimlerinin başarılı olması için gerekli bağlantıları sağlamak; bunları gerçekleştirirken bir yandan girişimcilik ve inovasyon konularında bilginin sınırlarını geliştirecek araştırmalar yapmak için vardır.

Değerlerimiz
Keşfetme tutkusu
Cesaret
Yaratıcılık
Yaparak öğrenme

Amaçlarımız
Mezunların, girişimcilerin ve akademisyenlerinin etkin katılımını sağlamış, onların uzmanlık ve deneyimlerini rahatça ve özgürce paylaşabildiği pek çok mekanizmaya sahip, İTÜ ekosistemi için önde gelen buluşma noktası olmak.
Türkiye’de girişimcilik ve inovasyon alanlarında çalışan tüm akademisyenleri ve merkezleri bir araya getiren bir ulusal çekim merkezi olmak.
İTÜ Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin çoğunluğuna sunduğumuz dersler, sertifika programları, atölye çalışmaları ve seminerler ile ulaşarak onlara girişimcilik ve yenilikçilik yolunda ilham vermek.
Girişimcilik ve Inovasyon eğitimi ve araştırması alanında uluslararası tanınan lider bir merkez olmak.BİZDEN HABER ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Etkinlikler ve Duyurular E-Posta Adresinize Gelsin