Haberler ve Duyurular


Failure Week tüm hızıyla devam ediyor!

Çetin Ceviz Girişim Kampı, Demo Day'le Son Buldu

Mercedes-Benz Türk StartUP 2019 yarışması başladı!

Haberlerin & Duyuruların Tümünü Görüntüle

Etkinlikler


Salı Söyleşisi: Çetin Şeren

  • Tarihler: 17 – 17 Nis, 2018
  • E-posta: ginova@itu.edu.tr
  • Bize nasıl ulaşabilirsiniz: Mustafa İnan Kütüphanesi, İTÜ Ayazağa Kampüsü, 34467 Sarıyer/İstanbul Tel: (0212) 285 75 06
  • Website: ginova.itu.edu.tr/

Salı Söyleşileri serimizde haftanın konuğu Maxim Integrated’dan Çetin Şeren olacak. Etkinlik, 17 Nisan Salı günü 12.30'de düzenlenecek. Girişimciliği işin uzmanlarından öğrenmek ve yenilikçi fikirlerinizi profesyonellerin deneyimleriyle birleştirmek için siz de Salı Söyleşileri etkinliklerimize davetlisiniz. Etkinliğe katılmak için tıklayınız.


Çetin Şeren kimdir?


1980 yılında  Boğaziçi Üniversitesi Elektrik ve Fizik bölümlerinde lisans eğitimini tamamlayan Şeren, 1986’da Penn State University’de Engineering Science and Mechanics programından doktora derecesi almıştır. Ardından ABD’de AT&T Bell Labs’de iş hayatına adım atan Çetin Şeren, 1998-2011 yılları arasında Cisco’da, 2011-2013 yılları arasındaysa Synaptics’de profesyonel hayatına devam etmiştir. Maxim Integrated firmasında 2013-2016 arasında görev yapan Şeren, Maxim Mikroelektronik A.Ş’de iş yaşamını sürdürmektedir.


Hakkımızda


_biz_kimiz

Misyonumuz

 İTÜ-GİNOVA Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi, İTÜ’de girişimcilik kültürünü yaymak; yenilikçilik, yaratıcılık ve teknolojiye dayalı girişimler kurmaları için İTÜ öğrencilerini ve akademisyenlerini cesaretlendirmek, beceri ve yetkinliklerini geliştirmek ve girişimlerinin başarılı olması için gerekli bağlantıları sağlamak; bunları gerçekleştirirken bir yandan girişimcilik ve inovasyon konularında bilginin sınırlarını geliştirecek araştırmalar yapmak için vardır.

Değerlerimiz
Keşfetme tutkusu
Cesaret
Yaratıcılık
Yaparak öğrenme

Amaçlarımız
Mezunların, girişimcilerin ve akademisyenlerinin etkin katılımını sağlamış, onların uzmanlık ve deneyimlerini rahatça ve özgürce paylaşabildiği pek çok mekanizmaya sahip, İTÜ ekosistemi için önde gelen buluşma noktası olmak.
Türkiye’de girişimcilik ve inovasyon alanlarında çalışan tüm akademisyenleri ve merkezleri bir araya getiren bir ulusal çekim merkezi olmak.
İTÜ Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin çoğunluğuna sunduğumuz dersler, sertifika programları, atölye çalışmaları ve seminerler ile ulaşarak onlara girişimcilik ve yenilikçilik yolunda ilham vermek.
Girişimcilik ve Inovasyon eğitimi ve araştırması alanında uluslararası tanınan lider bir merkez olmak.BİZDEN HABER ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Etkinlikler ve Duyurular E-Posta Adresinize Gelsin